Alīna, Rūsiņš, Sandris
+2.0 °C

Dublieriem – divas spēles un divas uzvaras

Sergejs Kuznecovs

Latvijas futbola otrās līgas čempionātā Latgales zonā komanda „Daugavpils 2” četrās dienās aizvadīja divas spēles.

30. augustā daugavpilieši pieveica „Jēkabpili’ – 2:1. Pirmie vārtus guva „lūši” (Žanuels Skopenko), bet Jevgeņija Miņina un Salvja Petrika gūtie vārti izvirzīja „Daugavpili” vadībā jau līdz pārtraukumam.

1. septembrī „Kalupe” pieveica „Rēzeknes novadu” – 3:1. Sergejam Lazdovskim – hettriks. 2. septembrī „Preiļi” uzvarēja „Jēkabpili” – 2:0.

2. septembrī „Daugavpils 2” savā laukumā tikās ar komandu „Sēlija/Ilūkste” un izcīnīja trīs punktus – 4:2. Viesi pirmie guva vārtus – rezultatīvs bija Elvis Demjanovs, taču līdz pārtraukumam Denisa Kozlova divi gūtie vārti sabojāja noskaņojumu Daugavas otrā krasta komandai.

Spēles turpinājumā viesi izlīdzināja rezultātu – 2:2, taču uzvaru izcīnīja daugavpilieši.

Deniss Kozlovs spēlē ar „Ilūksti” guva divus vārtus

Latvijas čempionāts. Otrā līga. Latgales zona - Statistika

2018. gada 2. septembris. Stadions „Celtnieks”

„Daugavpils 2” – „Sēlija/Ilūkste” – 4:2 (2:1)

Vārti: Kozlovs (11`, 45+1`), Ivanovs (88`), Molotkovs (90+1`) – Demjanovs (9`), Rubļevskis (58`)

„Daugavpils 2”: Kokotins, Borisovs (Petrovs, 85`), Stumbiņš (Pavļukevičs, 77`), Bohāns (Kirikovs,  82`), Ivanovs, Timofejevs (Gedroics, 46`), Rakuls, Spēks, Kozlovs, Skurjats (Miņins, 46`), Šeršņovs (Molotkovs, 46`)

„Sēlija/Ilūkste”: Vasiļjevs, Kaniņš, Uģis, Vaņins (Upītis, 64`), Stepāns, Rubļevskis, Demjanovs, Pilacs, Sokolovs (Širokovs, 77`), Linards, Zāns

Brīdinājumi: Timofejevs (35`) – Demjanovs (35`), Linards (50`)

Skatītāji: 30

Tiesnešu brigāde: galvenais tiesnesis – Aleksejs Jermolajevs, asistenti – Edvīns Bovins, Edgars Tračums