Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 18. septembris
Otrdiena
Alita, Elita, Liesma
+19.3 °C
daži mākoņi

Krāslavieši izveidoja baskāju sajūtu taku

Krāslavas pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis” bērni ar lielu nepacietību gaida āra pastaigas, lai novilktu apavus un dotos sajūtu takā, kuru šovasar izveidoja bērnudārza darbinieki.

Projekta „Baskāju sajūtu taka „Pīlādzītī”” vadītāja, biedrības „Pīlādzītis klubs” pārstāve Jeļena Vorošilova pastāstīja, ka tika iegādāti koka baļķīši, oļi, smiltis, koku mulča, čiekuri un citi materiāli, pēc tam bērnudārza ļaudis nedēļu raka, bēra, metināja, stādīja.

„Baskāju sajūtu taka norūda veselību, uzlabo muskuļu tonusu un nodrošina plakanās pēdas profilaksi. Kad atklāšanas dienā bērni un pieaugušie pieveica visu taku, kas stiepjas bērnudārza pagalmā, gandrīz visi teica, ka ieguvuši „jaunas kājas”. Bērniem ļoti patīk staigāt bez apaviem, sevišķi pa akmeņiem un ūdeni,” teica J. Vorošilova.  

Baskāju sajūtu taku ar 600 eiro finansēja Krāslavas novada pašvaldība no projektu konkursa „Iedzīvotāji veido savu vidi” budžeta. Tas bija piektais projekts, kuru biedrība „Pīlādzītis klubs” realizēja konkursa „Iedzīvotāji veido savu vidi” ietvaros.

Tāpat šajā skolas gadā „Pīlādzītī” notiks vingrošanas nodarbības bērniem ar veselības problēmām, kuras vadīs sertificēts fizioterapeits.


Foto J. Vorošilova

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.