+12.8 °C
daļēji mākoņains

„Dinaburgai” pirmais zaudējums

pixabay.com

„Dinaburgas” hokejisti piedzīvoja pirmo zaudējumu JAHL – daugavpilieši izbraukuma spēlē papildlaikā piekāpās „Valmierai” – 1:2.

Šajā spēlē pirmie vārti tika gūti tikai otrajā periodā. Vidzemnieki realizēja skaitlisko vairākumu, kad viņiem bija divu spēlētāju pārsvars.

Sešas minūtes līdz spēles beigu signālam „Dinaburga” izlīdzināja rezultātu – 1:1. Precīzs bija Edijs Grigorjevs, rezultatīva piespēle Artūram Pontagam un Alanam Gumaram.

Papildlaiks ilga trīs minūtes un trīs sekundes, un šajā laikā „Valmiera” guva uzvaras vārtus.

Pirmajās piecās čempionāta spēlēs „Dinaburga” uzvarēja – četrreiz pamatlaikā un vienreiz – papildlaikā. Daugavpils klubs joprojām ir līderpozīcijā, bet nākamā spēle notiks 21. oktobrī Daugavpilī, kad pretiniekos būs komanda „Rīga 2002”.