Alīna, Rūsiņš, Sandris
+12.6 °C
skaidrs laiks

„Dinaburga” uzvar Jelgavā

„Dinaburga” 17. februārī Jelgavā izcīnīja uzvaru spēlē ar komandu „Zemgale Juniors” – 4:3.

Pirmais periods noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 2:2. „Dinaburgai” vārtus guva Ivans Kokins un Edgars Mamajs. Otro trešdaļu daugavpilieši sāka aktīvi un uzreiz izvirzījās vadībā – ripu pretinieku  vārtos ieraidīja Edijs Grigorjevs – 3:2.

Trešajā periodā pārsvaru palielināja Artūrs Kuzmenkovs – 4:2, taču spēles beigās „Zemgale” guva vārtus mazākumā – 3:4, tomēr „Dinaburga” neļāva izlīdzināt rezultātu.

JAHL „Dinaburga” atrodas līderpozīcijā, par septiņiem punktiem apsteidzot „Ventu 2002”, kas atrodas otrajā vietā.