Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 24. aprīlis
Trešdiena
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
+19.2 °C
skaidrs laiks

Ugunsgrēks prasa upurus

15. februārī pl. 19.13 tika saņemts izsaukums uz Preiļu novadu, kur dega dzīvoklis. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, ēkā bija izveidojies stiprs piedūmojums un no tās pašu spēkiem evakuējušies seši cilvēki. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Plkst.21.24 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien pl. 16.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Ilūkstes novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega vienstāva koka ēka, bet vēja ietekmē liesmas bija apņēmušas arī pāris metrus attālumā esošo pagrabu. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots NMPD mediķiem. Ugunsgrēks plosījās 120 kv.m. platībā. Ap pl. 20.30 tas tika likvidēts.

8. februārī, ap pl. 11.00 tika saņemts izsaukums uz 18. novembra ielu Rēzeknē, kur dega divstāvu dzīvojamās mājas piebūves jumta konstrukcijas 2 kv. m platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.