Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 24. aprīlis
Trešdiena
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
+19.2 °C
skaidrs laiks

Notiks Preiļu novada čempionāts zemledus makšķerēšanā

Zemledus makšķerēšanas sporta cienītājus 2. martā aicina uz Preiļu novada atklāto čempionātu un Preiļu pagasta čempionātu zemledus makšķerēšanā. 

Čempionāts notiks pl. 9.00 Preiļu novada Feimankas ūdenskrātuvē pie „Ozolkrastu” mājām. Dalībnieku reģistrācija – no pl. 8.30.

Sacensībās piedalās komandas, kuras sastāvā trīs dalībnieki neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Drīkst startēt arī individuālajā vērtējumā.

Preiļu novada atklātajā čempionātā var piedalīties jebkurš interesents. Preiļu pagasta čempionātā tiek vērtēti tikai Preiļu pagasta iedzīvotāji individuālajā vērtējumā.

Par uzvarētāju individuālajā vērtējumā gan novada, gan pagasta vērtējumā kļūst sportists, kuram lielāks noķerto zivju svars. Par uzvarētāju komandu vērtējumā kļūst tā komanda, kurai, summējot individuāli izcīnītās vietas, ir mazākā punktu summa. Ja punktu skaits ir vienāds, augstāka vieta tai komandai, kurai lielāks zivju kopsvars.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.