Alīna, Rūsiņš, Sandris
+6.7 °C
daļēji mākoņains

Izglābj spēli trešajā periodā

„Dinaburgas” hokejisti izbraukuma spēlē ar „Mārupi” radīja sev grūtības otrajā trešdaļā, taču tika ar tām galā trešajā periodā un izcīnīja uzvaru – 4:3.

Spēles sākumā daugavpiliešiem veicās labi – viņi pirmie guva vārtus, spēlējot mazākumā. Vārtu autors Maksims Galilejevs. Taču nākamajās divdesmit minūtēs vārtos tika ielaistas trīs ripas, savukārt spēles pēdējā nogrieznī daugavpilieši izlīdzināja rezultātu un uzvarēja. Divus vārtus guva Edgars Mamajs, abas reizes realizējot skaitlisko vairākumu, kā arī rezultatīvs bija Artūrs Kuzmenkovs.

„Dinaburga” joprojām atrodas līderpozīcijā čempionātā, līdz kura beigām daugavpiliešiem atlikušas četras spēles. Pēc tam par medaļām cīnīsies četras labākās komandas.