Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 22. maijs
Trešdiena
Emīlija, Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena
+13.9 °C
nedaudz mākoņains

Daugavpils dome par 161 000 eiro iegādāsies autotransportu

Daugavpils dome nolēmusi Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padomē lūgt atļauju ņemt Valsts kasē 120 989 eiro ilgtermiņa aizņēmumu transportlīdzekļu -- trīs mikroautobusu un vieglās automašīnas iegādei pašvaldības iestāžu vajadzībām.

Līdzfinansējumu autotransporta iegādei -- 40 330 eiro, Daugavpils pašvaldība paredzējusi savā šī gada budžetā.

Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra vajadzībām plānots iegādāties mikroautobusu Renault Master, Kultūras pārvaldes vajadzībām – mikroautobusu Volkswagen Combi, bet Sociālā dienesta vajadzībām – specializēto mikroautobusu Renault Trafic. Savukārt Daugavpils domes vajadzībām plānots iegādāties vieglo automašīnu Volkswagen Passat.

Aizņēmumu plānots ņemt uz septiņiem gadiem ar Valsts kases noteikto procentu likmi. To izņemt plānots 2019. gadā. Atmaksāt aizņēmuma pamatsummu paredzēts, sākot no 2020. gada marta. Aizņēmuma atmaksu pašvaldība garantējusi, paredzot tā atmaksāšanai nepieciešamos līdzekļus pašvaldības turpmāko gadu budžetā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.