Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 17. septembris
Otrdiena
Vaira, Vairis, Vera
+7.3 °C
skaidrs laiks

Klientu intereses dēļ par kontu atvēršanu pagarināts vairāku nodaļu darbalaiks Daugavpilī un Rēzeknē

Ievērojot klientu lielo interesi par kontu atvēršanu Pasta norēķinu sistēmā, līdz piektdienai, 2019.gada 23.augustam, Latvijas Pasts pagarina darbalaiku vairākām pasta nodaļām Daugavpilī, Liepājā un Rēzeknē, nosakot klientu apkalpošanas laiku līdz pat plkst.20. Nepieciešamības gadījumā tiks lemts arī par citu pasta nodaļu darbalaika pagarināšanu un par ilgāka pagarinājuma termiņa noteikšanu.

 


Pēdējās dienā vērojamā klientu pieplūduma dēļ līdz 23.augustam Daugavpils 1.pasta nodaļa Rīgas ielā 42a, Daugavpils 17.pasta nodaļa Strādnieku ielā 84, Rēzeknes 1.pasta nodaļa Atbrīvošanas alejā 81 k-5 un Rēzeknes 4.pasta nodaļa Atbrīvošanas alejā 155 k-1 klientus apkalpos līdz pat plkst.20.

 


Nepieciešamības gadījumā operatīvi tiks lemts par citu pasta nodaļu darbalaika pagarināšanu, kā arī par pagarinātā darbalaika termiņa ilgāku noteikšanu.

 


Kopš pagājušās piektdienas, 2019.gada 16.augusta, Pasta norēķinu sistēmā atvērts jau vairāk nekā 1740 jaunu maksājumu kontu, kas vairāk nekā divreiz pārsniedz vidēji mēnesī Latvijas Pastā tradicionāli atvērto jaunu kontu skaitu. Tādējādi kopumā Pasta norēķinu sistēmā atvērto kontu skaits sasniedz jau 198 000 kontu.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.