Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 21. septembris
Sestdiena
Mariss, Matīss, Modris
+4.5 °C
daļēji mākoņains

Par pilsētas apstādījumu bojāšanu aizturēts vīrietis

21. augustā pl. 21.11 pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieki fiksēja personu, kura Jaunbūves mikrorajonā bojāja pilsētas apstādījumus – rāva iestādītās puķes un lika tās savā mugursomā. Uz notikuma vietu nekavējoties tika nosūtīta tuvākā pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa, kura, sekojot kolēģu norādēm, aizturēja vainīgo personu. Uz vietas tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par pašvaldības apstādījumu bojāšanu.

Saskaņā ar Daugavpils domes saistošo noteikumu Nr. 37 “Daugavpils pilsētas administratīvās atbildības noteikumi” 3.7. punktu par ziedu, augļu un lapu plūkšanu, koku un krūmu zaru laušanu, koku sulu tecināšanu, koku mizas graizīšanu, uzrakstu, vadu un citu priekšmetu piestiprināšanu pie kokiem vai citādu bojāšanu, veļas žāvēšanu koku zaros publiskā vietā izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 43 eiro.

Lietas materiāli tiks nosūtīti Daugavpils domes Administratīvajai komisijai izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.