AUNS (21.03.—20.04.) Mērķi, kurus sev izvirzīsiet, izrādīsies pārāk avantūristiski, reāli sasniedzami būs daži un arī tikai tad, ja rīkosieties secīgi, metodiski, nevis kā ienāk prātā. Ja arī izveidosies kāda sadarbība, tā būs īslaicīga un neattaisnos uz to liktās cerības. Finansiālas problēmas neļaus atslābināties. Komfortabla gaisotne palīdzēs sakārtot domas un saplānot rīcību. Labvēlīgas dienas – 16, 19; nelabvēlīga diena -- 13.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Iespējama nesaprašanās ar tuviniekiem, jo tā vietā, lai atbalstītu, viņi jūs kritizēs un uzstājīgi mēģinās panākt savu. Neļaujiet vaļu emocijām, nesakiet visu, kas uz mēles -- neapdomīgi izteikumi var izraisīt nopietnus strīdus, atturieties no pārgalvīgas rīcības un vieglprātīgām izklaidēm. Ja pārāk neaizrausieties ar iztēles radītām vīzijām, būs vieglāk pievērsties sadzīves un saimniecisku jautājumu risināšanai. Labvēlīgas dienas -- 14, 17; nelabvēlīga diena -- 19.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Stipri un nesatricināmi būsiet tikai ārēji, iekšēji ilgi un sāpīgi pārdzīvosiet katru neveiksmi. Ja brīžiem nezināsiet, kā rīkoties, neuztraucieties. Tās, iespējams, ir situācijas, kurās labāk nejaukties, bet ļaut notikumiem ritēt savu gaitu. Lielus darbus neieceriet, jo nebūs daudz cilvēku, kas jūs atbalstīs -- katrs būs aizņemts ar savām rūpēm un problēmām. Labvēlīgas dienas -- 14, 15; nelabvēlīga diena -- 18.
VĒZIS (22.06.—22.07.) Neraugoties uz apkārt valdošo saspringto gaisotni, samērā veiksmīgi izdosies atrisināt materiālās labklājības jautājumus. Pārvariet nepatiku un paveiciet to, ko jau sen vajadzēja izdarīt, bet jūs to atlikāt no dienas uz dienu. Ja esat ko izlēmuši, rīkojieties droši, nešaubieties, tā būs lieliska iespēja pierādīt, ka jūs spējat mobilizēties un pārvarēt grūtības. Labvēlīgas dienas -- 16, 19; nelabvēlīga diena -- 17.
LAUVA (23.07.—23.08.) Arī tad, ja jūtaties pietiekami droši par sevi, rēķinieties ar to, ka notikumi nerisināsies viegli un bez aizķeršanās. Grūtības var rasties pat tajās lietās un situācijās, kas iepriekš nesagādāja problēmas. Būs grūti palikt vienaldzīgiem, apspriežot ar naudu un labklājību saistītus jautājumus, var zust kādas ilūzijas, tikt pieviltas cerības. Vērtību sistēmā, kas līdz šim jūs apmierināja, iespējamas būtiskas izmaiņas. Labvēlīga diena -- 15; nelabvēlīga diena --18.
JAUNAVA (24.08.—23.09.) Bruņojieties ar pacietību un neatlaidību, jo panākumi būs mazāk atkarīgi no jums, -- vairāk no apstākļiem un liktenīgām nejaušībām, taču tas nenozīmē, ka nav vērts neko plānot un organizēt. Atliks atrast pareizo pieeju, un itin veiksmīgi panāksiet savu. Neatsakieties no iecerētā arī tad, ja pirmajā mirklī rodas šaubas par iecerētā veiksmīgu iznākumu, novediet iesākto līdz galam. Labvēlīga diena -- 17; nelabvēlīga diena -- 16.
SVARI (24.09.—23.10.) Lai kā jūs censtos izvairīties no gremdēšanās pagātnē, asociācijas jūs atkal un atkal aizvedīs pie kāda notikuma vai sajūtām. Labi darbosies analītiskā domāšana, padosies izpētes darbi. Var gadīties, ka tieši tas palīdz nonākt pie vērtīgiem secinājumiem un atziņām. Ja neiestrēgsiet savos pārdzīvojumos vai notikumu analīzē, paralēli nebūs grūti tikt galā arī ar sadzīvisku jautājumu risināšanu. Labvēlīgas dienas -- 16, 18; nelabvēlīga diena -- 14.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Lai kā jūs censtos izplānot savu rīcību vairākus soļus uz priekšu, atsevišķi notikumi tomēr jūs pārsteigs nesagatavotu. Tas var nopietni iedragāt pārliecību, ka visu zināt un kontrolējat, un likt aizdomāties, ka kaut kas svarīgs un būtisks jūsu uzmanībai tomēr paslīdējis garām. Jo attapīgāki būsiet, jo lielākas būs iespējas veiksmīgi tikt galā ar sarežģītām situācijām. Labvēlīgas dienas -- 18, 19; nelabvēlīga diena -- 17.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Ne viss, ar ko nodarbosieties, ritēs tik raiti un veiksmīgi, kā iecerēts, tomēr nodomus nemainiet pēdējā brīdī. Būs grūti sevi disciplinēt, ilgstoši un pacietīgi darīt darbu, kur nav iespējams improvizēt, būt radošiem. Iespējamas tehniskas ķibeles, būs grūti atrast vajadzīgo informāciju, laikus nokļūt paredzētajā vietā, satikties ar vajadzīgajiem cilvēkiem. Labvēlīgas dienas -- 13, 16; nelabvēlīga diena -- 14.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Notikumi mainīsies tik strauji kā kaleidoskopā, visam izsekot līdzi būs grūti. Sarežģījumus var radīt pārsteidzīgi lēmumi un izklaidība, nevērības dēļ varat iekulties muļķīgās situācijās, tāpēc neļaujiet sevi steidzināt. Centieties objektīvi novērtēt situāciju, nejaucieties tur, kur tas nav nepieciešams, un trīsreiz padomājiet, pirms sakāt, ko domājat. Pārpratumu būs mazāk, ik uz soļa izjutīsiet draugu atbalstu. Labvēlīga diena -- 17; nelabvēlīga diena -- 15.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) Par sevi var atgādināt nesakārtoti finanšu jautājumi. Lai tos risinātu, nav ieteicams ne aizņemties, ne aizdot naudu, jo iespējami pārpratumi, neskaidrības, un maldīgi apsvērumi. Pret cilvēkiem, kas mēģina jūs pamācīt, izturieties saprotoši, uzklausiet teikto, taču diskusijās neiesaistieties. Var parādīties iespēja labi nopelnīt, taču nepieņemiet lēmumus steigā. Labvēlīgas dienas -- 14, 18; nelabvēlīga diena -- 16.
ZIVIS (20.02.—20.03) Brīžos, kad šaubāties un nesaprotat, uz ko paļauties, kam ticēt, ieslēdziet prātu -- analizējiet, vērtējiet, sekojiet loģiskam domu gājienam. Paturiet prātā mērķi, ideju, kura jūs virza. Mazāk runājiet par sevi, vairāk ieklausieties citu teiktajā, un jūs iegūsiet vērtīgu informāciju. Ja nepieciešams, sadarbojieties ar ārzemēm, dodieties ārpus valsts, lai pilnveidotu zināšanas, valodu prasmes, iegūtu vērtīgu pieredzi. Labvēlīga diena -- 13; nelabvēlīga diena -- 15.