AUNS (21.03.—20.04.) Lai tiktu galā ar pēkšņām naudas grūtībām, būsiet spiesti pieņemt ne visai vieglus lēmumus, bet, tiklīdz tas būs izdarīts, spriedze mazināsies, atgriezīsies dzīvesprieks. Sajutuši veiksmes garšu, nekļūstiet pārgalvīgi, neaizraujieties ar domu par vieglas un ātras peļņas gūšanu. Komfortabla gaisotne palīdzēs sakārtot domas. Noderīga būs tikšanās ar kādu gados vecāku cilvēku. Labvēlīgas dienas – 23, 27; nelabvēlīga diena -- 26.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Atturieties no pārgalvīgas rīcības un vieglprātīgām izklaidēm. Izsakieties precīzi, lieki nepļāpājiet. Ja pārāk neaizrausieties, darbi ritēs raitāk un rezultāts būs jūtamāks. Jums par labu nāks kāds iepriekš izteikts, bet pietiekami nenovērtēts priekšlikums vai veiksmīgi īstenots plāns. Pieņemiet izaicinājumu! Naudu tērējiet piesardzīgi, neiesaistieties avantūrās, neriskējiet ar svešu naudu. Labvēlīgas dienas -- 25, 26; nelabvēlīga diena -- 28.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Runājot ar tuviniekiem, savaldiet emocijas, sekojiet līdzi tam, ko sakāt, centieties mierīgi paskaidrot savu viedokli, bez aizkaitinājuma, dusmām. Esiet atsaucīgi, izrādiet ieinteresētību. Ieklausieties, diskutējiet, tas būs liels solis savstarpējās sapratnes un uzticēšanās virzienā. Vēlāk attapības un izdomas būs vairāk, uzturēt labas attiecības būs vieglāk. Iespējams, tieši tāpēc vēlāk spēsiet daudz un radoši strādāt. Labvēlīgas dienas -- 23, 27; nelabvēlīga diena -- 25.
VĒZIS (22.06.—22.07.) No svarīgu un tālejošu lēmumu pieņemšanas darbā atturieties, jo, lai gan pavērsies vilinošas iespējas jaunu lietu uzsākšanai, tikpat liela būs varbūtība, ka plānotie projekti izgāzīsies un jūs piedzīvosiet vilšanos. Esiet tālredzīgi, pateicoties dzīves gudrībai un intuīcijai, izvairīties no nepatīkamām situācijām būs viegli. Labvēlīgas dienas -- 26, 28; nelabvēlīga diena -- 22.
LAUVA (23.07.—23.08.) Būs grūti palikt vienaldzīgam, apspriežot ar naudu un labklājību saistītus jautājumus. Meklējot risinājumus, koncentrējieties uz kritērijiem un izvēlēm, kas jau reiz palīdzējuši nonākt līdz vēlamajam rezultātam. Esiet apdomīgi, un katri dienu jums izdosies izdarīt kaut ko lietderīgu. Veidosies lielāka izpratne par to, kurus mērķus un ieceres īstenot nekavējoties, bet pie kuriem vēl nepieciešams piestrādāt. Labvēlīga diena -- 27; nelabvēlīga diena -- 25.
JAUNAVA (24.08.—23.09.) Ja jums kaut kas jārīko un jāorganizē, tad, ja atklājas pārsteidzoši fakti, pirms nodošanas atklātībai tos rūpīgi pārbaudiet -- viens maldīgs pieņēmums var radīt lielu sajukumu. Tālus ceļojumus gan neplānojiet, nepiekrītiet sākt jaunu zināšanu apguvi. Tas, ko ar lielu entuziasmu uzsāksiet, drīz kļūs neaktuāls, neinteresants. Domas labāk raisīsies vienatnē, veiksmīgi būs meditatīvi pasākumi un dzīves jēgas meklējumi. Labvēlīga diena -- 27; nelabvēlīga diena -- 23.
SVARI (24.09.—23.10.) Jaunas vēsmas attiecībās liecinās par to, ka mainās ne vien apstākļi, bet arī cilvēki. Būsiet pārsteigti -- kā pazīstami cilvēki var tā pārvērsties! Respektējiet to un nepagrieziet muguru draugam, kura viedoklis atšķiras no jūsējā. Vērtīgas atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem atradīsiet psiholoģiska rakstura literatūrā. Mīlestība sildīs sirdi un dāvās daudz pozitīvu emociju. Labvēlīgas dienas -- 22, 26; nelabvēlīga diena -- 28.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Neparedzamā notikumu gaita var nopietni iedragāt pārliecību. Šaubas par kāda plāna veiksmīgu iznākumu var radīt domstarpības lietišķajās attiecībās. Centieties nepārvērst konstruktīvu sarunu strīdā, kur dominē emocijas un aizvainojums. Piesardzīgi izturieties pret komplimentiem un uzslavām. Jo attapīgāki būsiet, jo lielākas būs iespējas veiksmīgi tikt galā ar sarežģītām situācijām. Labvēlīgas dienas -- 25, 27; nelabvēlīga diena -- 24.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Brīžiem jūs var pārņemt pretrunīgas domas, jutīsiet, ka nepieciešams kaut ko mainīt, taču šaubas traucēs pieņemt lēmumu un rīkoties. Ja izdomāsiet sevi mobilizēt un novest iesākto līdz galam, prieks būs ne vien par paveikto, bet arī par sevi, ka esat izturējuši līdz galam. Tikai vairieties no tukšām sarunām un bezjēdzīgas rosīšanās. Nedariet neko, no kā nav reāla labuma. Labvēlīgas dienas -- 22, 23; nelabvēlīga diena -- 27.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Lielu pašatdevi var prasīt ar mājām un ģimeni saistītu ieceru īstenošana. Nebūs viegli tikt galā ar sadzīviskām problēmām. Kādā brīdī šķitīs, ka nevienam neklājas tik grūti kā jums. Vēlāk pārpratumu būs mazāk, ik uz soļa izjutīsiet draugu atbalstu, atradīsiet kopīgu valodu ar jauniem paziņām. Viegli atpazīsiet, kuri no labvēļiem jums patiešām vēl labu, bet kuri tikai izmanto jūsu atsaucību, lai aizstāvētu savas intereses. Labvēlīga diena -- 25; nelabvēlīga diena -- 24.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) Iespējami pārpratumi, neskaidrības un maldīgi apsvērumi -- neprasmīga rīcība un pārprasta atbildība sagādās tikai papildu rūpes. Ļaujiet katram palikt pie savām domām, tikmēr paši rīkojieties, kā uzskatāt par pareizu. Svarīgus darbus neatlieciet uz pēdējo brīdi, savlaicīgi pildiet dotos solījumus -- jo mazāk būs satraukumu un stresa situāciju, jo labāk jutīsieties. Labvēlīga diena -- 28; nelabvēlīga diena -- 25.
ZIVIS (20.02.—20.03) Ja nepieciešams, dodieties ārpus valsts, lai pilnveidotu zināšanas, valodu prasmes, iegūtu vērtīgu pieredzi. Tikai nekļūstiet izklaidīgi, pievērsiet uzmanību niansēm, pieņemot nopietnus lēmumus, nekrītiet galējībās. Nesekojiet citu ieteikumiem, domājiet ar savu galvu. Daudz paveiksiet, pateicoties entuziasmam un prasmei atrast pareizo pieeju. Labvēlīga diena -- 27; nelabvēlīga diena -- 22.