Daugavpils
15. un 20. martā no pl. 16.00 līdz 20.00 Alejas ielā -- Augšdaugavas novada zemnieku vakara tirdziņš.
15. martā pl. 12.00 Rīgas ielā – tirdziņš.
15. martā pl. 12.00 – "Mihoelsa dienas Daugavpilī" (programma – daugavpils.lv).
15. martā pl. 17.00 Vienības nama Tradīciju mājā – skaņu rīku izgatavošanas meistarklase. Dūcene.
16. martā pl. 10.00 Olimpiskajā centrā – Latvijas čempionāts cīņas sporta veidos U15.
16. martā pl. 16.00 stadionā “Esplanāde” – Latvijas futbola Virslīgas spēle. “BFC Daugavpils” -- “Grobiņa SC/LFS”.
16. martā pl. 18.00 Daugavpils teātrī – "Laime uz naža asmens". Komēdija divās daļās.
17. martā pl. 17.00 Daugavpils teātrī – "Laime uz naža asmens". Komēdija divās daļās.
18. martā pl. 16.00 Vienības nama Tradīciju mājā – koklēšanas nodarbība.
18. martā pl. 18.00 Vienības nama kafejnīcā – spēlfilma “Melnais samts”.
19. martā pl. 16.30 Vienības nama Tradīciju mājā – adīšanas meistarklase.
19. martā pl. 17.00 JIC “Navigators” – kino vakars.
20. martā pl. 14.00 Iespēju vidusskolā (Valkas ielā 4a) – pilsētas skolu pašpārvalžu saliedēšanas cikla pasākums “Pilsoniskā līdzdalība”.
20. martā pl. 17.00 Vienības nama Tradīciju mājā -- muzikāli attīstošas nodarbības bērniem kopā ar vecākiem.
20. martā pl. 17.30 Latgales Centrālajā bibliotēkā – literāro diskusiju klubiņa “Kad satiekas grāmatmīļi…” pavasara tikšanās.
20. martā pl. 18.00 Esplanādes parkā – 30 minušu skrējiens – 1. posms.
20. martā pl. 18.30 Daugavpils teātrī – "Makbets".
21. martā pl. 14.00 Latgales Centrālajā bibliotēkā – tikšanās ar Daugavpils teātra aktrisi Zandu Mankopu.
21. martā pl. 16.30 Vienības nama Tradīciju mājā – aušanas meistarklase.
21. martā pl. 19.00 Daugavpils teātrī – viesizrāde "Izvēlies labāku versiju" ("Вибери Кращу Версію") (Igaunija/Ukraina).
Augšdaugavas novads
Bebrenes pagasts
15. martā pl. 18.00 Kultūras namā -- animācijas filma ,,Tauriņa stāsts”.
20. martā pl. 17.00 sporta zālē -- sporta spēļu vakars.
21. martā pl. 18.00 Kultūras namā -- galda spēļu vakars.
Naujenes pagasts
18. martā pl. 15.00 bibliotēkā Naujenē – radošā darbnīca bērniem “Saulīt, nāc!” – aušana uz kartona pamatnēm.
Pilskalnes pagasts
21. martā pl. 17.00 atpūtas mājā “Dubezers” – 4. meistarklase ar šefpavāru Ēriku Aleksejevu.
Skrudalienas pagasts
17. martā pl. 11.00 Silenes Kultūras namā – atvadas no ziemas (spēles, dejas, dziesmas).
Līvānu novads
Jersikas pagasts
16. martā pl. 17.00 Tautas namā -- humoristiska izrāde “Caur bēdām pie priekiem”.
Līvāni
16. martā pl. 14.00 Kultūras centrā -- BJC vokālās studijas "Spurgaliņas" 30 gadu jubilejas koncerts.
Krāslavas novads
Aulejas pagasts
16. martā pl. 10.00 bibliotēkā -- lielformāta kreppapīra ziedu veidošana: peonija.
Krāslava
15. martā pl. 15.30 pašvaldībā – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes tikšanās.
16. martā pl. 14.00 slimnīcā -- mobilais mamogrāfs.
Rēzekne
Nacionālo biedrību kultūras nams
15. martā pl. 10.00 -- medijpratības darbnīca senioriem “Saproti informāciju!”.
16. martā pl. 17.00 -- gruzīnu tautas ansamblis “Iveria” un folkkvartets “Ballada”.
17. martā pl. 16.00 -- koncerts “Piedošanas svētdiena”.
18. martā pl. 13.00 -- teātra izrāde “Tik vien Austra…”
16. martā pl. 11.00 Centrālajā bibliotēkā -- tikšanās ar literātu kopas “Latgales ūdensroze” autoriem.
16. martā pl. 18.00 Kultūras namā -- VPDK “Dzimta” vārda došanas koncerts.
19. martā pl. 18.30 Kultūras namā -- Tautas teātra izrāde “Trakā piezīmes”.
Latgales vēstniecība GORS
16. martā pl. 18.00 -- Ingus Ulmanis. 60 gadu jubilejas koncerts “Kā man laiku apvaldīt?”
17. martā pl. 17.00 -- pianists Reinis Zariņš. Riharda Dubras cikla “Krustaceļa vīzijas. Gaisma” pirmatskaņojums.
Rēzeknes novads
Audriņu pagasts
15. martā pl. 13.00 pie Kultūras nama -- pasākums “Plašā Masļeņica”.
Čornajas pagasts
17. martā pl. 15.00 Ratnieku brīvdabas estrādē -- svētki “Masļenica”.
Griškānu pagasts
17. martā pl. 15.00 Kultūras namā -- Masļenicas pasākums “Pankūka – saules simbols”.
Nagļu pagasts
19. martā pl. 12.00 Tautas namā -- pagasta saimnieču pīrāgu dižošanās “Jezupa dīnas peirāgs”.
Nautrēnu pagasts
16. martā pl. 11.00 sporta halle -- kultūras namā -- erudicejis spēle “Nu troki gudrys!”
20. martā pl. 18.00 vidusskolā -- rodūšuo darbneica “Pavasara floristika”.
Sokolku pagasts
17. martā pl. 13.00 sporta laukumā -- pasākums visai ģimenei “Iepazīsti Masļeņicu”.