Alīna, Rūsiņš, Sandris
+10.7 °C
skaidrs laiks

Sergejs Čapulis -- Latvijas čempions karatē

22. janvārī Rīgā notika Latvijas čempionāts karatē pieaugušajiem. Daugavpils karatē skolas sportisti startēja veiksmīgi -- visi komandas dalībnieki mājās pārveda medaļas. Sergejs Čapulis kļuva par Latvijas čempionu svara kategorijā līdz 75 kg, Igors Fraņevs izcīnīja sudraba medaļu (līdz 70 kg), bet komandu cīņā Daugavpils karatisti Sergejs Čapulis, Valērijs Kukjans, Maksims Kirejevs un Vladimirs Kozlovskis sīvā finālcīņā ieguva otro vietu, zaudējot tikai spēcīgā Rīgas kluba "Olimpiks" komandai, bet Valērijs Kukjans (līdz 80 kg) izcīnīja bronzas medaļu.