Laine, Raimonds, Vilnis
+20.7 °C
daļēji mākoņains

“Latgalei” – gan zaudējums, gan uzvara

Sākumā HK “Latgale” un Minskas “Keramin” spēle bija vienlīdzīga, turklāt latgaliešiem, spēlējot vairākumā, pirmajiem bija iespēja gūt vārtus, taču viesu vārtsargs visus metienus atvairīja. Pēc tam iniciatīvu pārņēma viesi, iegāja “Latgales” zonā un izvirzījās vadībā. Taču arī latgaliešu pastāvīgie uzbrukumi vainagojās panākumiem un jau pirmajā periodā vārtus guva Kristiāns Pelšs (Dmitrijs Beresņevs). Vēlāk spēles temps samazinājās, latgalieši periodiski uzbruka minskiešu vārtiem, taču viņiem pietrūka meistarības, tika izdarītas neprecīzas piespēles vai arī metieni bija neprecīzi. Savukārt komanda “Keramin” izmantoja “Latgales” kļūdas un guva vēl divus vārtus – 1:3.

Pilnu tekstu lasiet «Latgales Laiks» drukātajā vai PDF versijā.