Mirta, Ziedīte
+1.4 °C
neliels sniegs

Sacentās pludmales volejbolisti

Aizvadītajās brīvdienās pludmales volejbola laukums bija tukšs tikai nakts stundās. Divas dienas Stropu pludmalē notika divi turnīri. #C Sestdien pludmales volejbolisti sacentās Daugavpils čempionāta trešajā posmā. Pusfinālā Aleksejs Dorožko/Maksims Sergejevs uzvarēja Žanu Andrejevu/ Jāni Skrindu – 2:0 (15:13, 15:13), kuri izstājās no tālākās cīņas, bet Mārtiņš Jansons/Sergejs Nikolajevs pieveica pirmā posma uzvarētājus Vitāliju Cinni/Ēriku Voroņko – 2:0 (15:13, 15:13). M. Jansons ir otrā posma uzvarētājs pārī ar R. Puķīti, bet tagad, kopā ar S. Nikolajevu, atkārtoja savu panākumu, izcīnot uzvaru finālspēlē ar A. Dorožko/M. Sergejevu – 2:1 (21:17, 22:24, 15:12). Savukārt V. Cinne/Ē. Voroņko ieguva trešo vietu – 2:0 (21:18, 24:22). Pirmo divu posmu godalgoto vietu ieguvēji Vladimirs Ankudovičs/Dmitrijs Lavrenovs palika otrajā vietā. Sieviešu konkurencē notika pilsētas čempionāta otrā posma spēles, kurās nevarēja piedalīties pirmā posma uzvarētājas. Finālā Kristīne Žuka/Anita Kravceviča uzvarēja preilēnietes K. Upenieci/K. Litaunieci. Trešo vietu izcīnīja Ratkune/Morozova. Nākamajā dienā, 29. jūlijā, notika “Paaudžu turnīrs”, kurā varēja piedalīties jebkurš, taču ar vecuma ierobežojumu. Pārī viens dalībnieks nedrīkstēja būt vecāks par 16 gadiem, bet otrs – ne jaunāks par 32 gadiem. Turnīrā sacentās 12 dueti, t.sk. trīs ģimenes – Kaminski, Deņisovi un Širjakovi. Pēc daudzu stundu maratona finālā sakarsušajās smiltīs uzvarēja Edgars Savickis/Konstantīns Gubenko, kuri sīvā cīņā pieveica Oļegu Maļinovski/Mareku Lazuko – 15:12. Trešo vietu ieguva Čemodanovs/Tarauds.

Pilnu tekstu lasiet «Latgales Laiks» drukātajā vai PDF versijā.