Georgs, Jurģis, Juris
+2.9 °C

Anastasija Grigorjeva un Andris Jahimovičs – gada sportisti

Daugavpilī 8.janvārī notika kārtējā konkursa „Sporta laureāts 2013” apbalvošanas teritorija, kurā ik gadu tiek sumināti labākie sportisti un treneri.

Galveno balvu „Gada sportists 2013” saņēma Anastasija Grigorjeva un Andris Jahimovičs. Anastasija lieliski startē cīņas sportā – pavasarī viņa izcīnīja Eiropas čempiones titulu. A.Jahimovičs kļuva par pagājušā gada pārsteigumu. Daugavpils paukotājiem ir senas tradīcijas, bet beidzamajā laikā pasaules līmeņa turnīros neveicās. 8. aprīlī Horvātijā A. Jahimovičs izcīnīja sudraba medaļu pasaules čempionātā kadetiem.

Par labāko sporta žurnālistu jau otro gadu atzīts „Latgales Laika” reportieris Sergejs Kuzņecovs.