Rūdis, Rūdolfs, Viviāna
+3.7 °C
apmācies

„Daugavpils” futbolisti parādīja raksturu un izcīnīja punktu

BFC „Daugavpils” pirmajā mājas spēlē tribīnes bija pilnas. Uzvara izbraukumā sezonas pirmajā spēlē un kluba aktīva darbība līdzjutēju piesaistīšanā radīja svētku gaisotni.

Izpletņlēcēji, kuri ar karogiem nolaidās laukuma centrā, un komandas himnas prezentācija, ko ir sacerējuši grupas „Dabasu Durovys” mūziķi, vairoja publikas interesi.

Diemžēl, jau devītajā minūtē aizsardzības līnijas kļūdas dēļ komanda „Liepāja” izvirzījās vadībā – 0:1. Tomēr šajā situācijā daugavpilieši nekrita panikā, bet turpināja savu spēli.

Pūles atalgojās piecas minūtes līdz pamatlaika beigām. Jānis Bovins, kurš 78. minūtē iznāca uz maiņu, kārtējā standarta izspēlē pēc Nakano Riotaro piespēles trāpīja pa vārtu pārliktni, bet bumba atleca un ielidoja vārtu tīklā - 1:1.