Ceturtdiena
Ginta, Gunda, Gunta
+8.8 °C

„Venta 2002” pārtrauc „Dinaburgas” uzvaras gājienu

1. februārī Ventspilī „Dinaburgas” hokejisti piekāpās komandai „Venta 2002” – 4:6.

Pirmajā periodā risinājās līdzīga cīņa, taču spēles otrajā nogrieznī ventspilnieki guva trīs vārtus, turklāt divreiz tika realizēts skaitliskais vairākums. Pirms pēdējās trešdaļas „Dinaburga” zaudēja ar rezultātu 1:5.

Spēles trešajā periodā daugavpilieši sāka rausties ārā no bedres. Vairākumu realizēja Vladislavs Barkovskis. Pēc tam Artjoms Tretjakovs, komandai spēlējot vairākumā, vēlreiz samazināja rezultātu starpību, -- 3:5. Savukārt Rolands Aleidzāns guva vēl vienus vārtus, samazinot starpību līdz minimumam, turklāt spēlējot mazākumā, -- 4:5. Taču pēdējais vārds piederēja „Ventai 2002” – 4:6.

„Dinaburga” joprojām atrodas pirmajā vietā – 57 punkti. Tālāk seko „Venta 2002” – 53, „Liepāja” – 45, „Rīgai” ir 30 punkti.