+17.9 °C
nedaudz mākoņains

DU atgriežas otrajā vietā

DU basketbolistes 12. martā savā laukumā tikās ar „Liepāju”.

Kurzemes klubs ir tiešais daugavpiliešu konkurents cīņā par otro vietu Baltijas līgas starptautiskajā grupā, un DU beidzot izdevās atgūt otro pozīciju, pieveicot viešņas ar rezultātu 74:65.

Sākums bija neveiksmīgs – pirmajā ceturtdaļā daugavpilietes zaudēja ar rezultātu 8:15, taču revanšējās spēles otrajā nogrieznī. Turpinājumā, palielinot tempu, DU likvidēja rezultātu starpību un pārtraukumā devās jau ar 12 punktu pārsvaru.

Pirms pēdējās ceturtdaļas Daugavpils komanda jau bija gandrīz dubultojusi pārsvaru, taču spēles beigās liepājniecēm izdevās pietuvoties, taču mainīt notikumu gaitu vairs nebija iespējams.

DU: Jolanta Rimša – 22 (6 atlēkušās bumbas), Līga Ligita Golovko – 14, Laura Okuņeva – 10 (7 atlēkušās bumbas, 6 rezultatīvas piespēles), Santa Kotele – 9, Kristīne Egle – 7, Inga Voroņko – 6, Elīza Poiša – 3, Olga Lakomko-Ulpe – 3 punkti.