Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 10. augusts
Pirmdiena
Audris, Brencis, Inuta
+17.4 °C
daļēji mākoņains

Dzīvojamās mājas turpina atteikties no DDzKSU pakalpojumiem

Statistika liecina, ka dzīvojamās mājas gadu no gada turpina atteikties no pašvaldības SIA „Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums” (DDzKSU) ) pakalpojumiem. Pašvaldība tomēr ir noskaņota saglabāt šo municipālo uzņēmumu.
Aizvadītajā gadā un šī gada pirmajos mēnešos no DDzKSU pakalpojumiem ir atteikušās 12 dzīvojamās mājas, no kurām aptuveni puse ir daudzdzīvokļu nami. 2016. un 2017. gadā situācija bijusi līdzīga. Galvenais iemesls šādai rīcībai, acīmredzot, ir cilvēku neapmierinātība ar uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un to kvalitāti.
Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš atzina, ka māju atteikšanās no DDzKSU, izvēloties citu apsaimniekotāju, uzņēmumam, nenoliedzami, ir zaudējums. Neskatoties uz to, pašvaldības uzstādījums ir uzņēmumu saglabāt. To iecerēts panākt, uzlabojot sniedzamo pakalpojumu kvalitāti un samazinot pakalpojumu cenu.
Iedzīvotāji kļūst aizvien aktīvāki māju apsaimniekošanas jautājumos. Taču katrreiz, kad tiek saņemts iesniegums par atteikšanos no DDzKSU pakalpojumiem, tiek rīkota sanāksme ar iedzīvotājiem, skaidroti aiziešanas iemesli, meklēti risinājumi un piedāvāti labāki nosacījumi.

 

 

 Vairāk lasiet 4. jūnija numurā