Agija, Aldonis
+8.7 °C
neliels lietus

Anastasijai Grigorjevai zelts Eiropas spēlēs

Latvijas sportiste daugavpiliete Anastasija Grigorjeva izcīnīja zelta medaļu brīvajā cīņā II Eiropas spēlēs Minskā, startējot svara kategorijā līdz 68 kg.

Pirmajā cīņā Anastasija uzvarēja Bulgārijas sportisti Sofiju Georgijevu (4:1), ceturtdaļfinālā pieveica rumānieti Angelu Aleksandru (10:3), bet pusfinālā – lietuvieti Danuti Domikaitīti (10:3).

Savukārt finālā A. Grigorjeva uzvarēja Krievijas cīkstoni Anastasiju Bratčikovu (5:3).

Pirms četriem gadiem, I Eiropas spēlēs, Anastasija Grigorjeva izcīnīja bronzas godalgu. Daugavpils sportiste ir trīskārtēja Eiropas čempione.

A. Grigorjeva sarūpēja Latvijai sesto medaļu II Eiropas spēlēs Minskā. Iepriekš sambists Viktors Reško izcīnīja sudrabu svara kategorijā līdz 100 kg. Sudraba medaļas izcīnīja arī basketbolisti 3x3 turnīrā un duets Lauris Strautmanis/Agate Rašmane šaušanā ar pistoli jaukto komandu sacensībās.

Turklāt L. Strautmanis izcīnīja bronzu individuālajās sacensībās šaušanā ar pneimatisko pistoli 10 m distancē. Bronzas medaļa arī šķēpmetējai Madarai Palameikai.