Ceturtdiena
Bārbala, Līksma
+6.2 °C

„Rēzeknes” japāņi iesit bumbu gan pretinieku, gan savos vārtos

Latvijas futbola pirmās līgas čempionātā „Rēzekne” savā laukumā cīnījās neizšķirti ar čempionāta līderi komandu „Tukums” – 1:1. Pirmā puslaika beigās bumbu savos vārtos ieraidīja Latgales kluba japāņu leģionārs K. Mori.

„Rēzeknei” izdevās izlīdzināt rezultātu spēles beigās – neizšķirtu panāca cits Japānas leģionārs Šogo Naoje.

Ar 18 punktiem „Rēzekne” turnīra tabulā atrodas sestajā vietā desmit komandu konkurencē.

Otrās līgas Latgales zonā aizvadītās nedēļas nogalē notika trīs spēles. Līderi „LDz Cargo/DFA” futbolisti bez pūlēm pieveica „Līvānus” – 7:0.

„Kalupes” futbolisti guva vārtus jau ceturtajā minūtē, taču spēles izskaņā zaudēja „Preiļiem” – 1:2. Savukārt „Krāslava” sagrāva „Latgolu” (Ludza) – 7:1.