Agija, Aldonis
+10.2 °C
apmācies

„Daugavpils” -- bez uzvarām jau no 1. jūnija

„Daugavpils” nav spējusi izcīnīt uzvaru jau sestajā spēlē pēc kārtas – četri zaudējumi, divi neizšķirti – šāds ir komandas sniegums pēdējā mēnesī. Beidzamo reizi daugavpilieši izcīnīja trīs punktus 1. jūnijā. Tādējādi „Daugavpils” futbolisti noslīdējuši uz astoto vietu, zemāk atrodas vien „Metta/LU”, kurai ir iespējas pabīdīt uz pēdējo vietu Daugavpils klubu.

Brīvdienās „Daugavpils” viesojās Ventspilī, kur piedzīvoja kārtējo zaudējumu, -- 0:3. Kurzemnieki guva pirmos vārtus jau septītajā minūtē, savukārt otrajā puslaikā „Ventspils” savu pārsvaru palielināja.

„Ventspils” sastāvā 90 minūtes spēlēja Dmitrijs Litvinskis. Pieteikumā bija iekļauts Dmitrijs Klimaševičs, taču palika uz rezervistu soliņa.