Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 25. maijs
Pirmdiena
Anšlavs, Junora
+9.0 °C
apmācies

Daugavpilī viesosies Guntars Račs

11. septembrī pl. 18.00 Vienības nama koncertzālē dzejas svētku „Dzejas dienas 2019” ietvaros uz dzejas lasījumiem un dziesmām aicina Guntars Račs ar draugiem.

Pasākuma laikā tiks prezentēta latviešu mūzikas izdevēja, producenta, dziesmu autora, mūziķa un dzejnieka Guntara Rača jaunais dzejoļu krājums “Mīlestība ir”. Autors atzīst: „Krājumā ir iekļauti pilnīgi jauni dzejoļi par pašu galveno, par mīlestību, par to dievišķo sajūtu, kuru mums ikvienam lemts dzīvē piedzīvot. Tā ir tik liela, ka aptver ne tikai divu cilvēku attiecības, bet arī katra cilvēka attiecības ar saviem bērniem, ar savu valsti, ar saviem draugiem. Galu galā ar savu zemi, savām mājām un sev svarīgajām lietām.”

Jaunajā krājumā iekļauti vairāk nekā 100 jauni dzejoļi, kā arī vairāku pazīstamu dziesmu vārdi, kuri radīti laikā no 2015. līdz 2019. gadam. Krājumam kā papildus pievienotā vērtība ir CD ar 15 dziesmām, kuras īpaši šim izdevumam akustiskajās versijās ieskaņojuši Zigfrīds Muktupāvels, Ivo Fomins, Intars Busulis, Tomass Kleins, Katrīna Bindere, Jānis Narkevics, Renārs Veličko un pats Guntars Račs. Albums ir pieejams tikai komplektā ar grāmatu. G. Račs norāda: „Šī albuma kopējā noskaņa palīdzēs jums noskaņoties uz pareizā, romantiskā viļņa, kurš caurstrāvo  visu jauno grāmatu.”

Pasākumā klausītāji tiks iepazīstināt gan ar jauno grāmatu “Mīlestība ir”, kā arī būs personalizēti dzejas lasījumi no G. Rača šobrīd pazīstamākās grāmatas “365”, kas tapusi 2017. gadā, katru dienu radot vienu dzejoli. Tāpēc tie  katrs ir ar savu unikālo datumu.

Kopā ar autoru klausītājus priecēs arī viņa uzticamie draugi no grupas “bet bet” Uģis Tirzītis (ģitāra) un Andris Alviķis (bass), kā arī jaunā un daudzsološā dziedātāja Kristena Cīrule un Latviešu kultūras centra bērnu vokālā studija “Pērlītes” (vadītāja Iveta Ustinskova).

Pasākumu rīko Daugavpils domes Kultūras pārvalde sadarbībā ar Latviešu kultūras centru.

Ieeja pasākumā -- bez maksas.