Alīna, Rūsiņš, Sandris
+10.7 °C
skaidrs laiks

„Rēzekne” nosargā uzvaru

Latvijas futbola pirmās līgas čempionātā „Rēzekne” izbraukuma spēlē ar „Smilteni”, esot vadībā ar rezultātu 3:0, mājās atgriezās ar uzvaru – 3:2.

Armands Galajs un Guntars Silagailis uzvirzīja latgaliešus vadībā pirmajā puslaikā. Savukārt 51. minūtē 11 m soda sitienu realizēja Dmitrijs Silovs.

Vidzemes klubs 59. minūtē ieguva tiesības izpildīt 11 m soda sitienu un šo iespēju izmantoja, bet pēc pāris minūtēm samazināja rezultātu starpību līdz minimumam, atjaunojot spēlē intrigu. „Rēzekne” saasināja situāciju 85. minūtē, kad Iļja Mitrofanovs saņēma sarkano kartiņu. Tādējādi līdz spēles beigām rēzekniešu komandā laukumā palika desmit spēlētāji, taču uzvaru izdevās nosargāt.

Pēc 18 čempionāta kārtām „Rēzekne” atrodas piektajā vietā – 30 punkti. Līderpozīcijā „Tukums” – 50, tālāk seko „Super Nova” – 37 un „Smiltene” – 35 punkti.

Otrās līgas Latgales zonā notikušas četras spēles. Čempionāta līderi „LDz Cargo” futbolisti sagrāva „Preiļus” – 9:0, „Lubāna” – „Latgols” – 1:0, „Keiko” – „Līvāni” – 1:0, „Rēzeknes novads” – „Krāslava” – 2:0.