Agija, Aldonis
+10.2 °C
apmācies

DU basketbolistes čempionātu sāka ar zaudējumu

Sākusies Baltijas sieviešu basketbola līgas jaunā sezona. DU komanda savā laukumā 6. oktobrī tikās ar „TTT Juniorēm”, un, lai gan spēles sākumu daugavpilietes aizvadīja veiksmīgi, piedzīvoja zaudējumu – 53:62.

Spēles sākumā DU pārsvars bija desmit punkti. Otrajā ceturtdaļā Rīgas klubs izturēja Daugavpils komanda spiedienu un pārtraukumā DU devās ar 11 punktu pārsvaru.

Pēc pārtraukuma viešņas samazināja rezultātu starpību un 29. minūtē pirmo reizi kopš pirmās ceturtdaļas izvirzījās vadībā un saglabāja pārsvaru.

DU šajā čempionātā, tāpat kā agrāk, spēlē starptautiskajā grupā. Daugavpiliešu pretinieces būs sešas Latvijas un Igaunijas komandas.