+12.4 °C
nedaudz mākoņains

„Ezerzeme/DU” uzvar Latgales komandu cīņā

Autora foto

Nacionālajā volejbola līgā vīriešiem gana saspringtā Latgales komandu spēlē uzvarēja „Ezerzeme/DU” (Daugavpils). „Jēkabpils Juniori”, kuri pirmajos divos setos „iešūpojās”, sabiedēja daugavpiliešus ar savu degsmi, kura pieauga ar katru uzbrukumu, taču „Ezerzemei” pietika spēka, lai izvairītos no zaudējuma.

Pirmajā setā uzvarēja Daugavpils komanda – 27:25. Jēkabpilieši vāji aizvadīja otro setu, un daugavpilieši atkal uzvarēja – 25:17. Taču trešajā partijā „Jēkabpils Juniori” saņēmās – ātri darbojās uzbrukumā, efektīvāk izpildīja serves, savukārt daugavpilieši tās vairs nespēja tik labi uzņemt. Rezultātā zaudējums – 23:25.

Ceturtajā setā „Jēkabpils Juniori” ieguva otro elpu. Daugavpiliešiem, lai uzvarētu partijā, atlika mobilizēt atlikušos spēkus, un visu spēli komandai tas izdevās, lai gan brīžiem situācija bija kritiska. Esot iedzinējos ar 21:24, „Ezerzeme/DU” izlīdzināja rezultātu un veiksmīgi izspēlēja mačbumbu – 26:24.

„Ezerzeme/DU”: Sergejs Ivanovs – 20, Dmitrijs Meinerts – 19, Zigmārs Keišs – 11, Deniss Pavlovs – 8, Konstantīns Marčenko – 6, Jevgeņijs Nazarovs – 5, Andris Širjakovs – 3

„Jēkabpils Juniori”: Kristers Dardzāns – 14, Matīss Petjukevičs – 13, Kristers Sils – 11, Pāvels Jemeļjanovs – 9, Gustavs Freimanis – 7, Edgars Kalnozols – 4

27. oktobrī Daugavpilī notiks kārtējā Latgales komandu cīņa. Šoreiz „Jēkabpils Juniori” sacentīsies ar „Lotosu” (Daugavpils tehnikums/Daugavpils novads).