Ceturtdiena
Ginta, Gunda, Gunta
+9.8 °C

„Dinaburgai” pauze ir nākusi par labu

Pauze Latvijas hokeja virslīgas čempionātā „Dinaburgas” hokejistiem nāca par labu. 12. novembrī daugavpilieši izbraukumā sacentās ar pašreizējo čempionu – HK „Mogo” un piekāpās tikai pēcspēles metienu sērijā – 2:3. Uzvarētāja noskaidrošanai hokejistiem bija nepieciešamas 12 metienu sērijas.

Patīkami ir tas, ka „Dinaburga” ne tikai nezaudēja vārtus spēles pirmajās minūtēs, bet pirmā perioda beigās ieraidīja ripu pretinieku vārtos, dodoties pārtraukumā, esot vadībā.

„Mogo” izdevās izlīdzināt rezultātu un izvirzīties vadībā trešajā periodā, taču pusotru minūti līdz spēles beigām „Dinaburga” panāca neizšķirtu.

Raksturs un neatlaidība nu jau pāraug rezultātā, līdz šim divās savstarpējās spēlēs daugavpilieši piekāpās „Mogo” ar 4:1 un 10:3. Un, lai arī šoreiz piedzīvots zaudējums, „Dinaburga” tomēr izcīnīja vienu punktu.

Nākamo spēli „Dinaburga” aizvadīs mājās 20. novembrī, tiekoties ar „Zemgali”.

Latvijas čempionāts 2019/2020. Virslīga

Rīga. 12.11.2019. „Mogo” ledus halle

„Mogo” – „Dinaburga” – 3:2 papildlaiks (0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 0:1)

Vārti: 0:1 – Keda (Jakovļevs, Jelagins, 19:46, vairākums), 1:1 – Želubovskis (Gricinskis, Kostjuks, 43:40, vairākums), 2:1 – Mamonovs (48:47, vairākums), 2:2 – Jevdokimovs (Barkovskis, 58:26, vairākums), 3:2 – Želubovskis (65:00)