2024. gada 26. aprīlis
Alīna, Rūsiņš, Sandris
+4.8 °C

„Dinaburgai” neizdodas pieveikt „Olimp”

HK „Dinaburga” bija tuvu uzvarai spēlē ar klubu, kurš turnīra tabulā atrodas augstāk, taču Rīgas „Olimp”, pateicoties pieredzējušajiem spēlētājiem, izvairījās no zaudējuma. Savukārt daugavpilieši atkal palika bez punktiem – 3:4.

Daugavpils komandai spēles sākums šoreiz bija neierasti veiksmīgs -- pēc Oskara Ancīša un Edija Grigorjeva precīzajiem raidījumiem „Dinaburga” jau piektajā minūtē bija vadībā ar 2:0. Taču līdz pārtraukumam „Olimp” samazināja rezultātu starpību, bet spēles turpinājumā guva vēl divus vārtus.

Divas minūtes līdz pārtraukumam Romāns Keda izlīdzināja rezultātu – 3:3. Taču trešajā periodā „Dinaburga” zaudēja ceturtos vārtus, un šajā spēlē tie bija pēdējie.

Daugavpils hokeja skolas audzēknis Kirils Galoha „Olimp” sastāvā guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli.