Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 11. decembris
Trešdiena
Valdemārs, Valdis, Voldemārs
-0.6 °C
skaidrs laiks

Pabeigta Stropu promenādes būvniecība

Lielā Stropu ezera krastā pabeigta promenādes būvniecība. Gājēju un veloceliņa, kurš sākas pie Daugavpils reģionālās slimnīcas un noslēdzas pie pludmales „Stropu vilnis”, kopējais garums ir trīs kilometri un, lai arī objekts pagaidām vēl nav nodots ekspluatācijā, iedzīvotāji to jau aktīvi izmanto pastaigām un dažādām sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā.

Promenāde virzās arī gar Stropu centrālo pludmali. Arī tā šogad piedzīvojusi lielas pārvērtības. Pludmalē ir uzstādīta peldošā konstrukcija ar diviem baseiniem, niršanas torņi un atpūtas vietas, ierīkots jauns bērnu rotaļu laukums un uzstādīti trenažieri. Teritorijas aprīkošana ar jauniem labiekārtojuma elementiem ļāvusi aizvadīt šo peldsezonu pavisam citā kvalitātē. Pludmales apmeklētāju skaits šogad ievērojami pieauga. Īpaši tas bija pamanāms Ģimenes svētku, „pūķu” laivu sacensību un citu pasākumu laikā.

Visu rakstu lasiet 29. novembra numurā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.