Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 25. janvāris
Sestdiena
Sigurds, Sigvards, Zigurds
+0.3 °C
nedaudz mākoņains

DU basketbolistes iekļūst četriniekā

Baltijas sieviešu basketbola līgas starptautiskās grupas spēļu kalendārs atkal sagādājis pārsteigumu. DU nākamo spēli aizvadīja pēc nedēļas, nevis pēc mēneša, kā tas bija līdz šim. Daugavpilietes beidzot tikās ar „Jūrmalu” – šī bija abu komandu pirmā spēle sezonā, lai gan ar dažām komandām DU sacentās pat divos apļos.

Lai gan kūrortpilsētas komanda viesa bažas, daugavpilietes uzvarēja „Jūrmalu” – 84:52. Jāatzīmē, ka „Jūrmalā” ir vairākas dažāda vecuma valstsvienības spēlētājas, un tas vairoja spriedzi.

Taču DU spēle veicās un komandas galvenais treneris Nikolajs Romaņenko uzskata, ka viss izdevās.

„Visa Jūrmalas komanda ir gandrīz Latvijas izlase, vienīgi tās ir dažāda vecuma spēlētājas. Valstsvienības pārstāves ir visās komandās, izņemot mūsējo un Saldus komandu. Taču pašlaik ir svarīgi, ka esam ceturtajā vietā, lai gan par šīs pozīcijas nosargāšanu vēl būs jācīnās” teica N. Romaņenko.

Izslēgšanas spēlēs iekļūst pirmais četrinieks. Līdz regulārā čempionāta beigām DU atlikušas četras spēles, un tikai viena no tām – savā laukumā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.