Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 25. janvāris
Sestdiena
Sigurds, Sigvards, Zigurds
+0.3 °C
nedaudz mākoņains

Daugavpilī notiks 2020. gada Nāciju kausa „race-off”

Pēc trīs gadu pārtraukuma Daugavpilī atkal notiks pasaules līmeņa spīdveja sacīkstes -- 2. maijā stadionā „Lokomotīve” norisināsies 2020. gada "Speedway of Nations" (Nāciju kausa) „race-off” (pusfināls) turnīrs.

Viens no pasākuma organizatoriem Vladimirs Vagels pastāstīja „Latgales Laikam”, ka pasaules seriāla „Speedway of Nations”, kas ir pasaules komandu čempionāts spīdvejā, organizētāji ir publicējuši 2020. gada kalendāru. Saskaņā ar to pirmais „race-off” notiks 25. aprīlī Vācijas pilsētā Landshutē, otrais -- 2. maijā Daugavpilī.

Vācijā sacentīsies Vācijas, Polijas, Dānijas, Slovēnijas, Čehijas, Francijas un Itālijas komanda, bet  Daugavpilī –Latvijas, Krievijas, Austrālijas, Zviedrijas, Ukrainas, Somijas un ASV komanda.

„Speedway of Nations” fināls norisināsies Lielbritānijā, Mančesterā, 8. un 9. maijā. Tajā piedalīsies trīs labākās komandas no katrām „race-off” sacensībām.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.