Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 25. janvāris
Sestdiena
Sigurds, Sigvards, Zigurds
+0.3 °C
nedaudz mākoņains

Daugavpils hokeja čempionātā – nervu spriedze un soda minūtes

4.un 5. janvārī Daugavpils hokeja čempionātā notika sešas spēles.

2019./2020. gada sezonā komandas cīnās par medaļām trijās grupās – A divīzijā, B divīzijā un 45+ līgā. Brīvdienās spēles noritēja bez pārsteigumiem, vienīgi „izcēlās” komandas „Olimp” hokejisti, kuri par neadekvātu uzvedību ledus laukumā nopelnīja 72 soda minūtes.

A divīzijā līderpozīcijā ir „Kalupe” – 7 punkti, tālāk seko „Olimp” – 7 punkti, trešajā vietā „Saskaņa” – 6 punkti. Divu rezultatīvāko spēlētāju kontā ir astoņi punkti -- Jaseņevičs (4+4, „Rokišķi”) un Borovkovs (3+5, „Kalupe”).

B divīzijā pirmajā vietā atrodas „Cirma” – 8 punkti, tai seko PSK – 6 un „Lazdukalns” – 6 punkti. Rezultatīvākais spēlētājs ir Pavlovs („Cirma”) – 20 (14+6), tālāk seko viņa komandas biedri Jermakovs – 14 (2+12) un Mainulis – 11 (4+7).

Veterānu līgā 12 punkti un PSK un „Latgales alum”. Rezultatīvais Limonts („Latgales alus”) – 33 punkti (24+9) ir gandrīz neaizsniedzams.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.