Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 10. aprīlis
Piektdiena
Anita, Anitra, Annika, Zīle
+4.6 °C
neliels lietus

Telpu futbolisti sadala vietas apakšgrupās

Šonedēļ Daugavpils čempionātā telpu futbolā aizvadītas pēdējās pirmā posma spēles  un noskaidroti izslēgšanas spēļu pāri astotdaļfināliem.

Pirmajā posmā komandas izlozē tika sadalītas divās apakšgrupās (A apakšgrupā -- septiņas, B apakšgrupā -- sešas komandas). Apakšgrupu pirmās un otrās  vietas ieguvējas automātiski kvalificējās ceturtdaļfinālam, A apakšgrupas septītās vietas ieguvēja turnīru neturpinās, bet pārējās komandas tiksies astotdaļfinālā.

BFC “Daugavpils 2”, uzvarot “Ilūkstes NSS” ar rezultātu 4:2, nodrošināja pirmo vietu A apakšgrupā. Tikpat punktus izcīnīja arī BFC “Daugavpils 1”, bet ir otrajā vietā grupā, jo savstarpējā spēlē ar BFC “Daugavpils 2” tika piedzīvots zaudējums. Komandai “Dinaburg 1275”, diemžēl, turnīrs beidzies.

B apakšgrupā pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja Demenes “Sparta”, uzvarot visās spēlēs. Otrajā vietā -- Robežsardzes komanda, kura pēdējā spēlē pārliecinoši uzvarēja “Nine Team 9” -- 9:1.

Vairāk lasiet 7. februāra numurā!

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.