Ceturtdiena
Bārbala, Līksma
+6.7 °C

Līderi pārliecinoši uzvar pastarīti

Tikmēr Daugavpils atklātajā hokeja čempionātā turpinās regulārā turnīra spēles. 8. februāra pēcpusdienā laukumā devās HK “Rokiškis” un HK “Lokomotīve/LRC” -- A grupas līderi pret pastarīti. Lietuvieši pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 12:2 (0:2, 5:1, 5:1).

“Rokiškis” hokejistu pārākums bija redzams jau spēles pirmajās minūtēs. Pirmajā periodā daugavpiliešiem izdevās izveidot pāris bīstamus pretuzbrukumus, taču tie augļus nenesa, un trešdaļa tika zaudēta ar 0:2.

Otrā perioda sākumā “Rokiškis” hokejisti ātri guva vārtus, spēlējot vairākumā. Uz īsu brīdi “Lokomotīvei” izdevās pārņemt iniciatīvu, taču kļūdas aizsardzībā noveda pie vārtu zaudējumiem.

Spēles pēdējā periodā viesi no Lietuvas turpināja rādīt meistarīgu hokeju aizvien vairāk palielinot savu pārsvaru. Spēlē piecus vārtus guva Jans Jasiņavičs.