Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 10. aprīlis
Piektdiena
Anita, Anitra, Annika, Zīle
+4.6 °C
neliels lietus

Līderi pārliecinoši uzvar pastarīti

Tikmēr Daugavpils atklātajā hokeja čempionātā turpinās regulārā turnīra spēles. 8. februāra pēcpusdienā laukumā devās HK “Rokiškis” un HK “Lokomotīve/LRC” -- A grupas līderi pret pastarīti. Lietuvieši pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 12:2 (0:2, 5:1, 5:1).

“Rokiškis” hokejistu pārākums bija redzams jau spēles pirmajās minūtēs. Pirmajā periodā daugavpiliešiem izdevās izveidot pāris bīstamus pretuzbrukumus, taču tie augļus nenesa, un trešdaļa tika zaudēta ar 0:2.

Otrā perioda sākumā “Rokiškis” hokejisti ātri guva vārtus, spēlējot vairākumā. Uz īsu brīdi “Lokomotīvei” izdevās pārņemt iniciatīvu, taču kļūdas aizsardzībā noveda pie vārtu zaudējumiem.

Spēles pēdējā periodā viesi no Lietuvas turpināja rādīt meistarīgu hokeju aizvien vairāk palielinot savu pārsvaru. Spēlē piecus vārtus guva Jans Jasiņavičs.

Vairāk lasiet 11. februāra numurā!

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.