Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 6. aprīlis
Pirmdiena
Dzinta, Filips, Vīlips, Zinta
+2.1 °C
nedaudz mākoņains

DU basketbolistes cīnīsies par godalgām

„Douglas” Baltijas Basketbola līgas Starptautiskajā grupā noslēgusies regulārā sezona, zināmi pusfinālu pāri, kuri 22. februārī tiksies Daugavpils Olimpiskajā centrā. Par godalgotajām vietām cīnīsies arī Daugavpils Universitātes (DU) komanda. Svētdien, 23. februārī, tiks aizvadītas spēles par 3. un 1. vietu.

Sezonas pirmajā daļā DU komandai zaudējumi mijās ar uzvarām, taču pēdējās četras spēles daugavpilietēm izdevās uzvarēt, kopā piedzīvojot septiņas uzvaras un piecus zaudējumus. Uzvarot pamtturnīra pēdējās divās spēlēs, Daugavpils Universitātes basketbolistes nodrošināja sev trešo vietu. Taču rezultātu apkopojums turnīra tabulā vēstīja, ka DU un BK “Jelgava”/BJSS komandas ieguvušas vienādu punktu skaitu. Savstarpējās spēlēs – katrai vienībai pa vienai uzvarai, līdz ar to tika ņemta vērā iemesto un zaudēto punktu starpība, šajā ziņā Daugavpils basketbolistes bija par 10 punktiem pārākas.

Vairāk lasiet 21. februāra numurā!

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.