Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 6. aprīlis
Pirmdiena
Dzinta, Filips, Vīlips, Zinta
+2.1 °C
nedaudz mākoņains

Volejbolistu komandas sadalītas pāros

Pagājušās nedēļas nogalē Nacionālajā Volejbola līgā tika aizvadītas pēdējās otrā posma spēles. Augstākajā grupā “Daugavpils novads/Daugavpils tehnikums” sacentās ar VK “Ozolnieki” volejbolistiem, bet “Jēkabpils Juniori/JSS” viesojās Ventspilī. Zemākajā grupā tika aizvadītas trīs spēles.

Daugavpils novada volejbolisti uzvarēja ar rezultātu 3:0 (25:21, 25:19, 30:28), lai gan pēdējā setā viesi vēl mēģināja „aizķerties” spēlē, taču mājinieki bija spēcīgāki un uzvarēja ar 30:28. Ar 16 iegūtiem punktiem rezultatīvākais bija uzvarētāju komandas spēlētājs Aleksandrs Samuilovs, tajā skaitā divus punktus gūstot ar netveramu servi un trīs -- ar uzvarētu bloku.

Jēkabpilieši mēroja tālo ceļu uz Ventspili, tas gan viņus nenogurdināja un tika gūta diezgan pārliecinoša uzvara ar 3:0 (25:19, 25:22, 25:12). Viesu labā 11 punktus guva Kristers Sils, tajā skaitā trīs punktus iegūstot ar netveramu servi.

VK “Ezerzeme/DU” (23 punkti) kļuva par regulārās sezonas uzvarētājiem, aiz sevis atstājot “Daugavpils novads/Daugavpils tehnikums” komandu (20 punkti), trešajā vietā ierindojās Jēkabpils juniori ar 18 punktiem.

Vairāk lasiet 28. februāra numurā!

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.