Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2021. gada 16. janvāris
Sestdiena
Lida, Lidija
-15.4 °C
apmācies

Volejbolistu komandas sadalītas pāros

Pagājušās nedēļas nogalē Nacionālajā Volejbola līgā tika aizvadītas pēdējās otrā posma spēles. Augstākajā grupā “Daugavpils novads/Daugavpils tehnikums” sacentās ar VK “Ozolnieki” volejbolistiem, bet “Jēkabpils Juniori/JSS” viesojās Ventspilī. Zemākajā grupā tika aizvadītas trīs spēles.

Daugavpils novada volejbolisti uzvarēja ar rezultātu 3:0 (25:21, 25:19, 30:28), lai gan pēdējā setā viesi vēl mēģināja „aizķerties” spēlē, taču mājinieki bija spēcīgāki un uzvarēja ar 30:28. Ar 16 iegūtiem punktiem rezultatīvākais bija uzvarētāju komandas spēlētājs Aleksandrs Samuilovs, tajā skaitā divus punktus gūstot ar netveramu servi un trīs -- ar uzvarētu bloku.

Jēkabpilieši mēroja tālo ceļu uz Ventspili, tas gan viņus nenogurdināja un tika gūta diezgan pārliecinoša uzvara ar 3:0 (25:19, 25:22, 25:12). Viesu labā 11 punktus guva Kristers Sils, tajā skaitā trīs punktus iegūstot ar netveramu servi.

VK “Ezerzeme/DU” (23 punkti) kļuva par regulārās sezonas uzvarētājiem, aiz sevis atstājot “Daugavpils novads/Daugavpils tehnikums” komandu (20 punkti), trešajā vietā ierindojās Jēkabpils juniori ar 18 punktiem.

Vairāk lasiet 28. februāra numurā!