Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 12. jūlijs
Svētdiena
Indriķis, Ints, Namejs
+10.3 °C
daļēji mākoņains

Hokejistu brāļu Ševčenko nākotne pagaidām ir miglā tīta (ANONSS)

Brāļi Ēriks un Artūrs Ševčenko, neapšaubāmi, ir vieni no labākajiem Daugavpils hokeja skolas audzēkņiem. Viņi ir pierādījuši – lai kļūtu par labiem profesionāliem sportistiem, šajā gadījumā – hokejistiem, nav obligāti jāpiedzimst un sportista karjera jāsāk Rīgā.

Ēriks un Artūrs pagājušo sezonu aizvadīja Eirāzijas kontinenta pretējās pusēs. Artūrs spēlēja Francijā, Milūzas komandā „Scorpions”, savukārt Ēriks savu karjeru turpināja Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) čempionātā Novokuzņeckas komandā „Metallurg” (Novokuzņecka atrodas Sibīrijā, un tā jau ir Āzija – aut. piez.).

Vienīgais, kas vienoja abus brāļus Ševcenko, bija tas, ka neviens no čempionātiem netika izspēlēts līdz galam, tāpat ka visi pārējie hokeja turnīri pasaulē. Taču brāļi katrs savu sezonu vērtē atšķirīgi.

Krievijas Augstākās līgas čempionāts noslēdzās pēc regulārā turnīra un dažām „play-off” ceturtdaļfināla spēlēm. Novokuzņeckas „Metallurg” regulārajā čempionātā 54 spēlēs izcīnīja 63 punktus un devīto vietu Otrajā konferencē, tādējādi neiekļūstot izslēgšanas spēlēs. Lai iekļūtu „play-off”, komandai pietrūka vien divu punktu. Ēriks Ševčenko aizvadīja 41 spēli, izcīnīja 17 (2+15) punktus, 20 minūtes pavadīja uz sodīto soliņa, lietderības koeficients +10.

Vairāk lasiet 12. jūnija numurā!

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.