Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 6. augusts
Ceturtdiena
Aisma, Askolds
+24.4 °C
skaidrs laiks

Krāslavas novadā atklāj marihuānas audzētavu

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki 15. jūlijā Krāslavas novadā, veicot operatīvus pasākumus, atklāja marihuānas audzētavu.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros, veica telpu pārbaudi kādā īpašumā Krāslavas novadā. Pārbaudes laikā likumsargi konstatēja telpās ierīkotu marihuānas audzētavu. Tika noskaidrota arī aizdomās turamā persona. Kopā kratīšanas rezultātā izņemti 24 marihuānas augiem līdzīgi stādi un audzēšanai nepieciešamais aprīkojums.

Precīzai izņemto vielu sastāva un daudzuma noteikšanai kriminālprocesa ietvaros ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Aizdomās turamajai personai, kura jau bija nonākusi policijas redzes lokā par cita veida likumpārkāpumiem, draud kriminālatbildība.


 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.