Mirta, Ziedīte
+0.0 °C
neliels sniegs

Daugavpils futbolisti piedzīvo neveiksmi Valmierā

BFC „Daugavpils” aizvadīja ļoti neveiksmīgu izbraukuma spēli Valmierā, zaudējot ar rezultātu 0:3.

Spēle bija līdzīga, taču savas iespējas labāk izmantoja Tamaza Pertijas vadītā komanda. Valmieriešiem izdevās saglabāt tempu un uzvarēt trešajā spēlē pēc kārtas. Savukārt daugavpilieši pēc savā laukumā izcīnītās uzvaras spēlē ar „Ventspili” (3:1) izskatījās nedaudz smagnēji. Tādējādi BFC „Daugavpils” piedzīvojis zaudējumu spēlēs ar visiem trim čempionāta līderiem – RFS, „Riga” un „Valmiera”.

Daugavpiliešiem neveicās uzbrukumā, bet aizsardzībā radās problēmas, kuras prasmīgi izmantoja laukuma saimnieki. „Valmierai” pirmā puslaika vidū radās laba iespēja atklāt rezultātu, kad viens pret vienu ar vārtsargu izskrēja Tolu Arokodare, taču aizsargs, lai gan bija jau nedaudz aizmugurē, paspēja viņu aizkavēt, turklāt bez noteikumu pārkāpuma. Pirmajā puslaikā „Valmiera” nonāca vadībā, pateicoties Lukas Silagadzes teicami trāpītajam tiešajam brīvsitienam.

„Valmiera” līdz pārtraukumam panāca 2:0, kad Žoržinju izdarīja piespēli gar vārtiem. Bumba trāpīja pa viesu komandas spēlētāju Viktoru Litvinski, mainīja virzienu un ielidoja vārtos, kamēr vārtsargs jau bija devies tuvāk soda laukuma vidum. Par veiksmes trūkumu „Valmiera” nevarēja sūdzēties arī otrā puslaika sākumā, kad pavisam brīvs pie tālā vārtu staba bumbu sagaidīja Tolu. Viņam sitiens neizdevās, taču sanāca piespēle uz soda laukuma vidu, kur bumbu vārtos raidīja Samats Sarsenovs.

Daugavpils komanda aktīvi centās uzbrukt, vairākkārt tika pie labiem momentiem, taču savas iespējas neizmantoja.

74. minūtē Optibet virslīgā debitēja astoņpadsmitgadīgais Salvis Petriks, kurš nomainīja Dāvidu Akintolu.

”Valmiera” – „Daugavpils” 3:0 (2:0)
Vārti: Silagadze 37’, Litvinskis 42’(s.v.), Sarsenovs 53’
Brīdinājumi: Ofors, Tatsuro
„Valmiera”: Lazarevs, Kārkliņš, Arokodare, Badmuss, Jaunzems (Zadems 76’), Žoržinju (Grjaznovs 82’), Selestins, Musolitins, Silagadze (Skopenko 81’), Sarsenovs (Liepa 71’), Diaņs
„Daugavpils”: Dubodelovs, Iļjins (Ķiršs 62’), Cucurs, Kovaļovs, Ofors, Akintola (Petriks 74’), Litvinskis, Makejevs, Akpudže, Afanasjevs (Ivanovs 66’), Tatsuro
Galvenais tiesnesis: Artūrs Vītoliņš