Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 6. augusts
Ceturtdiena
Aisma, Askolds
+23.6 °C
skaidrs laiks

Pašvaldību neapmierina arī jaunais “Fortum” piedāvājums

Pašvaldību neapmierina arī jaunais “Fortum” piedāvājums

Apspriežoties ar atbildīgajiem speciālistiem, pašvaldības pārstāvji secinājuši, ka arī jaunais starptautiskā enerģētikas uzņēmuma un investora “Fortum” piedāvājums nav pieņemams pašvaldības AS “Daugavpils siltumtīkli”, Daugavpils domes vadības preses konferencē žurnālistiem atzina domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs.


Lai piedāvājums būtu izdevīgs, atlaidei jābūt lielākai par 30%, bet šāds piedāvājums nav izdevīgs „Fortum”. Patlaban starp PAS “Daugavpils siltumtīkli” un „Fortum” notiek sarakste, lai saprastu, vai uzņēmumi turpmāk sadarbosies vai arī ne.


PAS “Daugavpils siltumtīkli” vadība ir norādījusi, ka Daugavpils siltumapgādes uzņēmumam ir izdevīgi ražot siltumenerģiju saviem spēkiem.


Jautājumu par sadarbību ar privātajiem piegādātājiem tuvākajā laikā plānots skatīt arī pašvaldībā profilējošajās komitejās. Ja tiks atzīts, ka šāda sadarbība nav izdevīga, tā tiks pārtraukta.

 

 

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.