Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 1. oktobris
Ceturtdiena
Lāsma, Zanda, Zandis
+11.1 °C
daļēji mākoņains

Daugavpilī satiksmei atvērts Cietokšņa un Parādes ielas krustojums

Lai arī būvdarbi videi draudzīga sabiedriskā transporta attīstības projektā Daugavpilī turpinās, aizvadītās nedēļas nogalē satiksmei tika atvērts Cietokšņa un Parādes ielas krustojums.

Patlaban šeit turpinās sliežu ceļu izbūve, šķembu pamata izbūve asfalta apakškārtu ieklāšanai un tiek likti pamata apmaļu izbūvei.

Projektā turpinās arī pieturvietu pamatu izbūve un bruģa ieklāšana Alejas ielā un Cietokšņa ielā iepretī TC “Ditton nams”. Vienības ielas krustojumā ar Kr. Valdemāra un Raiņa ielu ir ieklātas asfalta apakškārtas, bet Stacijas ielā ietves segums ir sagatavots bruģa seguma ieklāšanai.

Saskaņā ar Daugavpils domes Finanšu komitejas sēdē prezentēto ziņojumu faktiskā darbu izpilde projektā „Videi draudzīga sabiedriskā transporta attīstība Daugavpils pilsētā” patlaban ir 86%.

Līgumā fiksētais darbu izpildes termiņš ir šī gada 16. septembris. Taču sakarā ar to, ka „Covid-19” karantīnas laikā ievērojami kavējās materiālu piegādes no Vācijas un pilnā apjomā tie tika saņemti tikai 17. augustā, ceļu būves firma SIA “Binders” ir lūdzis pagarināt līguma termiņu līdz oktobra beigām.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.