Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 1. oktobris
Ceturtdiena
Lāsma, Zanda, Zandis
+11.8 °C
daļēji mākoņains

Saistībā ar iespējamo interešu konfliktu no IUB pieprasīta papildu informācija

Saistībā ar iespējamo interešu konfliktu pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" jaunās katlu mājas būvniecībā pašvaldība pieprasījusi no Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) papildu informāciju, „Latgales Laikam” atklāja Daugavpils domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs.


„Pašlaik ir saņemts Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) skaidrojums. Papildu informācija par iespējamo interešu konfliktu ir pieprasīta arī no IUB. Ja no IUB atkārtoti saņemsim pozitīvu slēdzienu, ka interešu konflikts ir bijis, tad "Daugavpils siltumtīkliem" nāksies lauzt līgumu un veikt atkārtotu iepirkumu,” teica I. Prelatovs.


Patlaban Daugavpils siltumapgādes uzņēmumam ir uzdots izstrādāt kalendāro grafiku un rīcības plānu.

PAS "Daugavpils siltumtīkli" valdes locekle Oļesja Duškeviča atzina, ka pašlaik nekādi darbi objektā nenotiek.


Saistībā ar siltumapgādes uzņēmuma piesaistītā eksperta iespējamo interešu konfliktu CFLA aicinājusi "Daugavpils siltumtīklus" atmaksāt 2,5 miljonu eiro avansu, kas izmaksāts jaunas šķeldas katlu mājas izbūvei.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.