Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 26. oktobris
Pirmdiena
Amanda, Amanta, Kaiva
+11.0 °C
apmācies

Judovkā izbūvēti ūdensvada un kanalizācijas tīkli

Īstenojot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstīto projektu, Daugavpilī, Judovkas mikrorajona ielās, ir izbūvēti ūdensvada un kanalizācijas tīkli, „Latgales Laiku” informēja Daugavpils pašvaldībā.

Maģistrālie ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli ir izbūvēti  Īsajā, Tabores, Kalpaka, Odesas, Tīruma, Riekstu, Apiņu, Silenes, Demenes, Zemnieku, Lejas, Vakaru un Austrumu ielā. Dažās vietās atlicis pabeigt atzaru izbūvi ielu sarkano līnijas robežās.

Projekta “Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas attīstība Judovkas rajonā, Daugavpilī” gaitā ir izbūvēti arī divi kanalizācijas dīķeri un viens ūdensapgādes dīķeris zem Daugavas upes gultnes. Savukārt Nometņu un Patversmes ielas krustojumā ir uzstādīti divi liela izmēra aizbīdņi jaunizbūvēto dīķeru pieslēgšanai pilsētas ūdensapgādes maģistrālajiem tīkliem.

Patlaban tiek veikti darbi Lielajā ielā, kā arī Kriņicas, Braslavas, Neļķu, Ostrovska ielā. Uzsākta arī ceļu seguma atjaunošana un kanalizācijas sūkņu stacijas izbūve. Būvdarbus projektā veic SIA “Lagron”, būvuzraudzību nodrošina SIA “Geo Consultants”, bet autoruzraudzību -- SIA “Ekolat”.

Būvniecības darbus plānots pabeigt līdz šī gada 28. decembrim. Būvobjektu nodošana ekspluatācijā paredzēta līdz nākamā gada 30. martam. Savukārt projekta pilnīga pabeigšana plānota līdz 2023. gada septembrim.

Projekta “Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas attīstība Judovkas rajonā, Daugavpilī” kopējās izmaksas ir 4 497 790 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.