Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 26. oktobris
Pirmdiena
Amanda, Amanta, Kaiva
+10.9 °C
apmācies

Līvānu izglītības iestādēs ievieš papildu drošības pasākumus

Palielinoties “Covid–19” izplatībai, Līvānu novada dome pieņēmusi rīkojumu par papildu drošības pasākumiem izglītības iestādēs, „Latgales Laiku” informēja Līvānu novada pašvaldībā.

Ar rīkojumu izglītības iestāžu vadītājiem uzdots nepieļaut izglītības iestāžu izglītojamo braucienus uz Daugavpili un Kuldīgu, kur, ņemot vērā lokālos „Covid-19” uzliesmojumus, no 1. līdz 14. oktobrim ir noteikti ierobežojumi.

Rīkojums paredz arī izvērtēt izglītojamo dalību sporta sacensībās, konkursos, ārpusstundu pasākumos, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju. Organizējot interešu izglītības nodarbības, pārskatīt kārtību, kādā iestādē tiek nodrošinātas „Covid–19” infekcijas izplatības ierobežošanas prasības. Iepazīstināt izglītojamos, viņu likumiskos pārstāvjus, darbiniekus ar izmaiņām, kuras, izvērtējot epidemioloģisko situāciju, tiek veiktas iestādes izstrādātajā kārtībā.

Izglītības procesa organizēšanā uzdots ievērot Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus izglītības iestādēm, bet izglītības iestāžu izglītojamo braucienus ārpus novada teritorijas saskaņot ar Līvānu novada Izglītības pārvaldi.

Par preventīvo pasākumu īstenošanu infekcijas izplatīšanās ierobežošanai un izglītības procesa īstenošanu atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai ir atbildīgi Līvānu novada izglītības iestāžu vadītāji.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.