Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2020. gada 26. oktobris
Pirmdiena
Amanda, Amanta, Kaiva
+11.0 °C
apmācies

Lāčplēša dienas lāpu gājiena un 18. novembra salūta nebūs

Sakarā ar “Covid-19” izplatību šonedēļ notikušajā Valsts svētku organizatoru darba grupas sēdē nolemts nerīkot Daugavpilī nedz Lāčplēša dienas lāpu gājienu, nedz arī 18. novembra svētku salūtu, “Latgales Laiku” informēja Daugavpils pašvaldībā.

Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis norāda, ka, neskatoties uz saslimstības ar “Covid-19” pieaugumu un valstī noteiktajiem ierobežojumiem, svētku noskaņa pilsētā tomēr tiks radīta. Pilsēta tiks ietērpta svētku rotā, bet Vienības laukumā tiks izveidota izgaismota Latvijas kontūra. Tāpat pilsētā ir plānoti koncerti svaigā gaisā, ņemot vērtā visus ierobežojumus.

Valsts svētku gaitā pilsētā norisināsies arī dažādi piemiņas pasākumi, tai skaitā ziedu nolikšana. 18. novembra svinīgajā pasākumā tiek plānots apbalvot “Goda daugavpiliešus”, kā arī “Gada balvas” un balvas “Mūža ieguldījums” ieguvējus. Masveida pasākumi pilsētā netiek plānoti. Nenotiks arī svētku salūts.

Pašvaldībā tiek sekots līdzi situācijai un, ja valstī tiks noteikti citi ierobežojumi vai arī tie tiks atcelti, arī Daugavpilī svētku scenārijs var mainīties.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.