Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2021. gada 16. janvāris
Sestdiena
Lida, Lidija
-16.3 °C
apmācies

5 gadu jubileja Svariņu vingrošanas pulciņam

Svariņu sporta zāles sieviešu vingrošanas pulciņš decembra sākumā svinēja piecu gadu jubileju. Sievietes ir priecīgas, ka pavada laiku kopā. Diemžēl pašlaik nav iespējas organizēt svētku sporta pasākumu, bet kolektīvs gaidīs labākus laikus, ziņo Dagdas novada pašvaldībā.

Regulāra, pareizi dozēta un individuāli piemērota fiziskā aktivitāte ir slimību profilakses un laba garastāvokļa nodrošināšanas līdzeklis – paaugstinātas fiziskās aktivitātes laikā organismā izdalās visdažādākie “laimes hormoni” un “dabiskās narkotikas”. Tādēļ fiziskā aktivitāte rada pozitīvu atkarību, kuras dēļ sievietes gaida treniņus un arvien steidzas uz sporta zāli.

Piecus gadus notika regulāri treniņi zālē, tradicionālas Ziemassvētku daudzcīņas sacensības, nodarbības trenažieru zālē, nūjošana un patīkami svētku mirkļi.

Liela veiksme vingrošanas pulciņam ir lielisks treneris – Jevgeņijs Igaunis, kuru pulciņa un sporta zāles apmeklētāji ciena kā zinošu, pozitīvu, draudzīgu sporta pedagogu.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.