„Latgales Laiks” iznāk latviešu un krievu valodās visā Dienvidlatgalē un Sēlijā, „Latgales Laiks” latviešu valodā aptver Daugavpils pilsētu, Augšdaugavas novadu un apkārtējos novadus un pilsētas.
2024. gada 29. februāris
Ceturtdiena
+3.4 °C
apmācies

Matu izkrišanas un biezuma atjaunošana matu klīnikā Rubenhair

Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair tiek veikta matu pārstādīšana, atjaunošana un ārstēšana vīriešiem un sievietēm. Matu izkrišana vairs nav problēma. Matu klīnikā Rubenhair matu transplantācija notiek sertificēta ķirurga A.Miļčevska vadībā. Kopumā ir veiktas vairāk kā 2000 operācijas gan vīriešiem, gan sievietēm.

Visi cilvēki ar laiku pakāpeniski zaudē matus. Dažiem matu zaudējumi ir tikko pamanāmi. Citiem tas ir acīmredzami un, ja matu izkrišana ir pastiprināta vai notiek agrīnā vecumā, tas var būt ļoti satraucoši.

Vīriešu plikpaurība mūsdienās ir ārstējama. Ir trīs galvenās galvas ādas zonas, kas galvenokārt zaudē matus, un relatīvais zaudējums katrā no šīm vietām rada matu izkrišanas progresēšanas modeļa variācijas. 

Matu izkrišana sākas no priekšējās matu līnijas un virzās uz aizmuguri. Zināmā mērā tas notiek visiem zēniem, pārejot no pusaudža vecuma uz vīrišķību. Mazāk nekā 5% pieaugušo vīriešu saglabā taisnu priekšējo matu līniju, kas novērota jauniem zēniem. 

Matu transplantācija ir operācijas veids, kas atjauno izkritušos matus. Donorzona ir galvas aizmugurējā galvas daļa, no kuras mati tiek izņemti un transplantēti vietās, kur mati ir izkrituši. Pārstādītie mati ārā nekrīt. Ārsti ASV matu transplantāciju veica jau kopš pagājušā gadsimta 50. gadiem, taču pēdējos gados matu transplantācija ir daudz mainījusies un jaunākā metode ir bez šuvēm un bez rētām. Arī ar šādu bezšuvju, bezrētu metodi tiek veikta matu transplantācija klīnikā Rubenhair.

Atkarībā no transplantēto graftu daudzuma, process aizņems apmēram 4 līdz 8 stundas. Bieži vien cilvēki izvēlas veikt vēl vienu matu transplantācijas procedūru, lai sabiezinātu jau esošos matus. Pēc matu transplantācijas operācijas lielākā daļa cilvēku var atgriezties darbā 2 līdz 3 dienas pēc operācijas.Daudziem cilvēkiem matu transplantācija var palīdzēt atgriezt agrāko matu formu un izskatu.

Ja matu zaudēšana vai plikpaurība patiešām jūs traucē, matu transplantācijas procedūra klīnikā Rubenhair var būt viens no veidiem, kā justies pārliecinātākam par savu izskatu. Ieteicams vispirms konsultēties ar matu klīnikas Rubenhair ārstiem par to, ko jūs varat sagaidīt operācijas laikā un pēc tās.

 

Matu transplantācijas klīnika Rubenhair

Tel / WhatsApp: +37126777776
Email: info@rubenhair.eu
www.rubenhair.eu