„Latgales Laiks” iznāk latviešu un krievu valodās visā Dienvidlatgalē un Sēlijā, „Latgales Laiks” latviešu valodā aptver Daugavpils pilsētu, Augšdaugavas novadu un apkārtējos novadus un pilsētas.
2024. gada 21. jūlijs
Svētdiena
Meldra, Meldris, Melisa
+15.1 °C
skaidrs laiks

Iebūvējamie kafijas automāti - kā izvēlēties?

Apmaksāta informācija

Kafijas baudīšana ir daudzu cilvēku neatņemama ikdienas un īpaši jau rīta sastāvdaļa. Kūpoša un garda kafija savā virtuvē ir pieejama katram no Jums. Atliek tikai izvēlēties piemērotu kafijas automātu, kas atbilst Jūsu vēlmēm un Jums ir iespēja to novietot vai arī iebūvēt savā virtuvē.

Lielākoties visos iebūvējamajos kafijas automātos var izmantot gan kafijas pupiņas, gan maltu kafiju, ko Jūs varat izvēlēties burtiski pēc sava noskaņojuma. Ja esat īsts kafijas cienītājs un baudītājs, tad noteikti varēsiet atšķirt garšu, kāda ir dzerot pupiņu kafiju vai maltu kafiju.

Iebūvējamos kafijas automātus ražo tādi zināmi izplatītāji, kā Bosch, Electrolux u.c. Drošu un mierīgu sirdi, varat iegādāties šo ražotāju piedāvātās preces, jo tā ir pārbaudīta un zināma vērtība ļoti daudzu gadu garumā. Iespējams, ka pat mājās Jums ir kāda sadzīves tehnika no šiem ražotājiem.

Iebūvējamā kafijas automāta lietošana

Pamata atšķirība iebūvējamam kafijas automātam no parastā kafijas automāta ir tāda, ka to var integrēt virtuves mēbelēs, Jums vēlamā izkārtojumā. Protams, par to padomājot pirms virtuves iekārtas montāžas. Savu iecienītāko kafijas veidu varēsiet pagatavot ar vienas pogas spiedienu un garda, kūpoša kafija būs Jūsu tasītē.

Iebūvētā kafijas automāta kopšana ir viegla un ātra, pamatā tā ir automatizēta tīrīšana, kur Jums burtiski kā gatavojot kafiju, būs jānospiež tikai viena poga. Ierīces izmērs ir jāņem vērā, kad būsiet veikuši izvēli par labu kādam konkrētam modelim, lai to būtu iespējams iebūvēt Jūsu virtuves iekārtā. Arī funkciju klāsts var mainīties atkarībā no konkrētā modeļa. Piemēram, viena no populārākajām funkcijām ir iespēja vienlaicīgi pagatavot vienu vai divas kafijas tasītes. Ja esat iecienījuši latti vai kapučino, tad noteikti izvēlieties iebūvējamo kafijas automātu ar piena putotāju, lai šo dzērienu pilnvērtīgi baudītu savā mājā.

Ne vienmēr kafiju baudīsiet no vienas un tās pašas tasītes. Līdz ar to Jums patiks funkcija, kas automātiski noteiks tasītes augstumu, to pieregulējot konkrētajā brīdī novietotajai tasītei. Šāda funkcija palīdz izvairīties no šļakatām un netīrumiem, kas var rasties tad, ja nav iespējams pieregulēt augstumu atbilstoši tasītei.

Ja esat ne tikai kafijas cienītājs, bet arī estēts, tad Jums patiks iespējamā funkcija, kas izgaismos tasītes un radīs papildus mājīgu un omulīgo noskaņojumu, pagatavojot kafiju.

Iebūvējamo kafijas automātu cenas ir dažādas. Atkarībā no funkciju daudzuma. Vidēji iebūvējamo kafijas automātu cenas var svārstīties no 1 400 eiro līdz pat 2 500 eiro. Cenu nosaka gan jau minēto funkciju skaits, gan kafijas automāta ražotāja firma. Ja esat jau izvēlējušies iebūvējamo kafijas automātu, tad varat konkrētajam modelim salīdzināt cenas dažādos online veikalos un atrast savam budžetam piemērotu risinājumu.

Lai arī par kāda veida kafijas automātu Jūs nosliegtos, Jums noteikti derēs papildus informācija, ko varēsiet iegūt šajā linkā https://220.lv/lv/g/gids-ka-izveleties-kafijas-aparatu un saprast, kuru modeli savai virtuvei izvēlēties. Tas var aizņemt laiku, salīdzināt dažādus modeļus un to funkcijas, bet atcerieties, ka tas ir tā vērts, lai Jūs varētu baudīt aromātisku kafiju savās mājās.

Iebūvējamos kafijas automātus, varat iegādāties e - veikalā 220.lv, kas nodrošina ne tikai šāda veida, bet arī citu kafijas automātu modeļu iegādi (skatīt šeit). Gluži kā jebkurš cits veikals, arī interneta veikals 220.lv piedāvā garantiju un iespēju preci iegādāties uz nomaksu. Ienāciet e - veikalā 220.lv un atrodiet savu īsto kafijas automātu.