„Latgales Laiks” iznāk latviešu un krievu valodās visā Dienvidlatgalē un Sēlijā, „Latgales Laiks” latviešu valodā aptver Daugavpils pilsētu, Augšdaugavas novadu un apkārtējos novadus un pilsētas.
2024. gada 18. aprīlis
Ceturtdiena
Jadviga, Laura
+4.3 °C
apmācies

Sergejs Blagoveščenskis atbrīvots no SIA „Daugavpils satiksme” valdes locekļa amata

Publicitātes bildes

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības izpilddirektore Sabīne Šņepste SIA “Daugavpils satiksme” dalībnieku sapulcē pieņēmusi lēmumu atbrīvot no ieņemamā amata uzņēmuma valdes locekli Sergeju Blagoveščenski.

Sabīne Šņepste pastāstīja „Latgales Laikam”, ka Blagoveščenski no ieņemamā amata viņa atbrīvojusi, pamatojoties uz uzņēmuma vadītāja iesniegumu, pildot kapitāldaļu turētāja funkcijas pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “Daugavpils satiksme”.

Sazināties ar Sergeju Blagoveščenski līdz avīzes nodošanas brīdim „Latgales Laikam” nebija izdevies.

Par SIA “Daugavpils satiksme” valdes locekli uz laiku iecelts kādreizējais uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Artis Druvinieks.

Uz SIA “Daugavpils satiksme” pastāvīgā valdes locekļa amata vietu tuvākajā laikā tiks izsludināts konkurss.

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē pašvaldības deputāti nolēmuši paaugstināt biļešu cenas pilsētas sabiedriskajā transportā no 70 centiem līdz vienam eiro, sākot no 1.marta.Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.